Геологічній службі України виповниться 100 років

02 лютого 2018 року Державна служба геології та надр України святкуватиме 100-літній ювілей з Дня створення геологічної служби України.
 
З нагоди святкування керівництво Державної служби геології та надр України провело чергову офіційну нараду із генеральними директорами підпорядкованих підприємств. Окрему увагу приділили питанню шанування ветеранів геологічної галузі. Зазначимо, 1 лютого 2018 року Україна відзначатиме 100-ліття геологічної служби.
 
- Геологічна галузь нашої Держави є досить перспективна, ми цікаві міжнародному геологічному суспільству. На сьогодні приймаємо паритетну участь в перспективних проектах ЄС та в інших профільних заходах. 
Також  Олег Кирилюк, зазначив, що окрему увагу в рамках підготовки святкування століття геологічної служби приділять шануванню ветеранів геології.
 
- Всі ці процеси стали можливими і відбуваються завдяки нашим фахівцям, які вибудовували галузь впродовж ста років. І ми повинні віддати шану і повагу нашим творцям геологічної історії України – ветеранам геології».
 
Довідка:
З 1 лютого 1918 року розпочалася офіційна історія геологічної служби України, в той час урядом було затверджено статут і штат Українського геологічного комітету. Впродовж століття Служба неодноразово була реорганізована. 
 
9 грудня 2010 року шляхом реорганізації Міністерства охорони навколишнього природного середовища України відповідно до Указу Президента України утворена Державна служба геології та надр України, яка є центральним органом виконавчої влади та реалізує державну політику у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр.