Держгеонадра взяли участь у міжнародній конференції ODESA Offshore Conference 2017

Держгеонадра взяли участь в міжнародній конференції ODESA Offshore Conference 2017, яка була присвячена обговоренню перспектив видобутку газу на шельфі Чорного моря.

Представив Держгеонадра Микола Фощій, перший заступник Голови Державної служби геології та надр України. 

Микола Фощій доповів про реалізацію програми Уряду 2020 щодо посилення енергетичної безпеки держави шляхом видобутку газу та нафти на шельфі Чорного моря України та зазначив, що конференція є хорошою платформою для обговорення перспектив у видобувній галузі: 

- Конференція ODESA Offshore Conference 2017 це хороший майданчик для обговорення перспектив відновлення видобутку газу і нафти на українському шельфі та розвитку нафто-, газовидобувної галузі держави в цілому. - зазначив перший заступник Голови Державної служби геології та надр України.

Загалом у заході взяло участь понад 100 осіб, серед яких були представники 8 різних країн. Учасники конференції мали змогу послухати доповіді провідних міжнародних експертів галузі з питань розробки запасів шельфу на прикладі США та країн СНД. 

Завдяки присутності на заході представників 49 міжнародних сервісних та бурових компаній обговорення мало більш практичну спрямованість. Присутні обговорювали реальний план дій, який за декілька років приведе Україну до енергонезалежності.