Державна комісія України по запасах корисних копалин підписала Меморандум з Китаєм

Делегація Державної комісії України по запасах корисних копалин представила Україну на XIX Міжнародній конференції та виставці «China Mining 2017» (м. Тяньцзінь, Китай 2017). 

В рамках конференції Голова ДКЗ України, Георгій Рудько доповідав на тему «Класифікація запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр України і можливості її гармонізації з міжнародними стандартами». 
За словами Георгія Рудька: - Ідея презентації полягала в демонстрації мінерально-сировинного потенціалу України з метою залучення інвестицій та розвитку Українсько - Китайського співробітництва в екологічному, технологічному та економічному аспектах. 

На форумі  були обговорені основні проблеми класифікаційних систем України та Китаю, представлений сучасний стан та тенденції розвитку Класифікацій України та Китаю в контексті зіставлення з міжнародними класифікаційними системами (Системою управління вуглеводневими ресурсами (PRMS), шаблоном CRIRSCO, РКООН-2009).

Логічним завершенням було підписання Меморандуму про співдружність і співробітництво між Центром оцінки запасів і ресурсів корисних копалин Міністерства земель і ресурсів КНР та ДКЗ України слід вважати запорукою подальшої співпраці української та китайської сторін, що у майбутньому дозволить створити міжнародний код звітності про запаси і ресурси родовищ корисних копалин на основі Національних Класифікацій України та Китаю.