Т.в.о. Голови Олег Кирилюк від імені Державної служби геології та надр України привітав дочірнє підприємтво «Західукргеологія» зі славним ювілеєм – 60 - ти річчям з дня створення

Т.в.о. Голови Олег Кирилюк від імені Державної служби геології та надр України привітав працівників дочірнього підприємcтва «Західукргеологія» яке входить до складу Національної акціонерної компанії «Надра України» з 60 – ти літнім ювілеєм. 
 У рамках святкування з 12 по 14 вересня у Львові проходила наукова-практична конференції, яка була приурочена до 100-річчя Української геології та 60-річчя дочірнього підприємства «Західукргеологія». 
Науково-практична конференція зібрала цілу плеяду вчених, ветеранів та виробничників геологічної галузі. Модератором заходу виступив Сергій Володимирович Гошовський — перший голова Національної акціонерної компанії «Надра України», видатний геолог та вчений. Урочистості з нагоди святкування 100-річчя Української геології та 60-річчя «Західукргеології» відвідали також представники місцевої влади міста та області: заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак, головний архітектор міста Юліан Чаплінський. Так, Володимир Гірняк сказав про необхідність розвитку геологічної сфери та запевнив у цілковитому сприянні та підтримці з боку облради. Після привітальних слів чиновники вручили працівникам підприємства та ветеранам галузі почесні грамоти та подяки.
В рамках заходу очільник Державної служби геології та надр України Олег Кирилюк та Голова правління Національної акціонерної компанії «Надра України» Ярослав Климович урочисто запалили факел на газовій свердловині Ретичинська №17, що на Львівщині.
— Завдяки наполегливій праці колективу, сьогодні я став свідком  запалювання  факелу на свердловині. Я побачив реальний результат роботи, і мені особливо  приємно, що галузь розвивається. Ви переконали мене в перспективах нашої країни в  досягненні енергетичної незалежності, — підкреслив Олег Кирилюк.
Голова Правління НАК «Надра України» Ярослав Климович додав, - Дуже символічно на 60-річчя ДП «Західукргеології» було отримати такий позитивний результат. Це підприємство доводить свою конкурентоспроможність на ринку. І це ще раз підтвердило правильність обраного Компанією курсу – інвестування у вітчизняні надра та розвиток геологічної галузі.
Роботи на свердловині розпочалися в кінці березня, а зараз об’єкт перебуває на стадії випробовування. Факел на свердловині став результатом спільної ефективної роботи Стрийської нафтогазорозвідувальної експедиції, ДП «Західукргеологія» та НАК «Надра України». Спеціалісти ДП «Західукргеологія» наразі досконало вивчають газоносні горизонти свердловини, щоб отримати максимальний результат при введені її в експлуатацію.