Держгеонадра готується до другого аукціону 2017 року

Державна служба геології та надр України проводить підготовку до другого аукціону з продажу спецдозволів на користування надрами в 2017 році. Це будуть вже другі торги за новими правилами. На аукціон висталено 10 ділянок, на дві ділянки більше ніж на перших торгах на початку року. Надрокористувачі можуть подати заявки на торги до 13 листопада 2017 року. Сам же аукціон заплановано на 21 грудня поточного року.
«Підготовка до другого аукціону за новими правилами стартувала на наприкінці серпня. У потенційних надрокористувачів є 75 днів на подачу та підготовку документів. Останню заявку ми приймемо 13 листопада. Як показала практика введених нами правил, подовження терміну позитивно вплинуло на рівень підготовки документації заявниками. А це означає, що в аукціоні зможе взяти участь більша кількість учасників» - заявляє керівник Держгеонадр Олег Кирилюк.
«Для другого аукціону Держгеонадра підготувала 10 лотів. Половина з яких – це підземні води, інші – це пісковики, вапняки, глини та суглинки. Усі ці ділянки потребують геологічного вивчення з подальшою дослідно-промисловою розробкою.Нам дуже важливо щоб аукціони пройшли успішно, задля розширення мінерально-сировинної бази країни » - зазначив начальник управління з надрокористування та міжнародного співробітництва Ігор Тимошенко.
Ознайомитись з повним переліком ділянок можна на офіційному сайті служби.