Висловлюємо щире співчуття

Колектив Державної служби геології та надр України висловлює щире співчуття родині, друзям та колегам Нагорнюка Бориса Васильовича, який 31 липня 2017 р. на 80-му році пішов з життя. 
У такий час важко знайти слова підтримки. Ми розділяємо разом з вами біль втрати, сумуємо разом з вами.
Усе своє життя Борис Васильович присвятив геології. Трудову діяльність він розпочав у 1957 році. За сорокарічний трудовий шлях зробив значний внесок у розвиток геологічної галузі, нагороджений орденом «Знак пошани», удостоєний звання почесного розвідника надр, відмінника розвідки надр, відмінника геодезії і картографії, нагороджений медалями та відзначений іншими нагородами. 
Організаторські здібності Нагорнюка Б.В. в повній мірі розкрились на профспілковій роботі. Очолюючи профспілку працівників геології він проводив роботу з удосконалення структури профспілкових організацій, підвищення їх ролі у вирішенні актуальних питань геологорозвідників. Завдяки злагодженій роботі під його керівництвом повернуто право розпоряджатися бюджетом державного соціального страхування, що в значній мірі сприяло покращенню оздоровчої роботи в геологічній галузі, зниженню показників захворюваності.
Ми завжди пам’ятатимемо Бориса Васильовича як мудрого керівника, надійного колегу, чуйну людину, професіонала своєї справи.
Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях!

Колектив Держгеонадр

03.08.2017